نهال لوگان بری

نهال لوگان بری
نهال میوه

نهال لوگان بری

نهال لوگان بری گیاهی دو رگه از خانواده ی rose است که میوه ای مانند توت فرنگی می دهد. لوگان بری درواقع حاصل تلاقی بلک بری و رزبری بوده
از نظر شکل کلی بوته و میوه شبیه بلکبری و از لحاظ فنوتیپی و رنگ میوه شبیه رزبری میباشد اما از نظر اندازه کمی بزرگتر از هردو آنهاست.

بافت میوه نهال لوگان بری گوشتی بوده و طعم لذیذ و دلنشینی دارد. لوگان بری به صورت پاکوتاه قابل کاشت در گلدان و باغچه و نگهداری در آپارتمان میباشد.

در شمال غربی اقیانوس آرام، لوگان بری یک میوه بسیار پرطرفدار است و بسیاری از افراد دوست دارند که این میوه را در خانه پرورش دهند.

مشخصات نهال لوگان بری :

  • میوه بسیار خوش طعم، خاص و کمیاب
  • مناسب مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری
  • خاک: در اکثر خاک ها با زهکشی
  • نور: آفتاب مستقیم یا نیم سایه
  • بهترین دما: ۱۸ تا ۲۲ درجه
  • آبیاری: متوسط، با خشک شدن خاک

لوگان بری حاصل تلاقی بلک بری و رزبری می باشد. از لحاظ فنوتیپی بسیار شبیه رزبری بوده تنها تفاوت در میوه این است

که رزبری بخش نهنج آن بزرگتر و حفره ای که ایجاد می شود بزرگتر است و رنگ میوه نیز روشن تر است و در بلک بری کاسبرگ به نهنج چسبیده می باشد

و جدا نمی شود. لوگان بری در واقع میوه حد واسط این دو واریته می باشد بسیار خوش طعم بوده و در تهیه مارمالاد و مرباها و تزیین و تازه خوری استفاده می شود.

نهال لوگان بری موجود تهیه شده به روش کشت بافت از بهترین واریته های موجود بوده و بصورت گلدانی و یکساله خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

روش کاشت نهال لوگان بری

ابتدا گودالی ایجاد نمایید سپس آب فراوانی به گلدان بدهید و تلاش کنید که گلدان را بیرون آورید

با حجمی ازخاک اما اگر مجبور شدید گلدان را پاره کرده .و نهال لوگان بری را با خاک گلدان مستقیماً در گودال قرار دهید و اطراف آن را پر از خاک بستر کنید.

خاک را فشار داده را هوا به ریشه ها نخورد سپس گیاه را آبیاری کنید. نکته مهم : لطفا قبل از کاشت نهال لوگان بری انتهای گیاه رو با یک قارچ کش غیر سیستمیک مانند مانکوزب یا کاپتان آغشته کرده

تا احتمال انتقال آلودگی از بستر به گیاه کاهش یابد. انواع نهال نظیر پشن فروت طلایی ،گیلاس مشهد ، کامکوات ،سیب تو سرخ ، گلابی بیروتی و … در سایت برای شما عزیزان موجود می باشد.

خرید نهال لوگان بری

در انتها میتوانید برای خرید نهال لوگان بری و اطلاع از قیمت نهال لوگان بری از طریق تلفن های اعلام شده

با نهالستان آرمان هاشمی (آران نهال) در ارتباط باشید و سفارش خود راثبت نمایید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

از طریق فرم زیر می توانید سفارش خود را ثبت کنید

کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

فرم جستجو

انواع نهال